Oferta Komunijna – Londyn

Pierwsza Komunia Swieta - Oferta Komunijna - Londyn

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA OFERTA SESJI PAMIĄTKOWYCH

Pierwsza Komunia Święta, tak jak chrzest czy inne uroczystości rodzinne i religijne, to przeżycie niepowtarzalne, niezwykłe i mające szczególną oprawę. Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie, w życiu dziecka i całej rodziny. Warto uwiecznić ten czas na fotografiach, aby były wspaniałą pamiątką.
Wielu rodziców nie ma wpływu na wybór fotografa, który wykona reportaż z tego dnia i finalnie nie do końca jest zadowolonych ze zdjęć z komunii. Dla wszystkich, którzy chcą mieć piękne, ciekawe zdjęcia – zapraszam na sesje plenerowe z okazji Komunii.  Taką sesję można wykonać w dniu komunii bądź w dowolnym dniu po uroczystości, np. w trakcie trwania tzw. białego tygodnia, wtedy kiedy ani rodzice, ani dzieci już się nie denerwują uroczystością i można sobie pozwolić na większą swobodę:-)Pierwsza Komunia 1024x762 - Oferta Komunijna - Londyn

Sesja komunijna w plenerze 

£150

Indywidualne zdjęcia dziecka

 Zdjęcia dziecka z najbliższymi

Plener w dowolnej lokalizacji na terenie Londynu i okolic

Pełna galeria zdjeć do pobrania w wersji elektronicznej

Czas trwania sesji 2h

1 Komunia Swieta 1 - Oferta Komunijna - Londyn

Wszystkim, którzy zastanawiają się nad prezentem dla dziecka, które przystępuje do pierwszej Komunii Świętej (Rodzice Chrzestni, Dziadkowie), mogą podarować voucher na taki plener komunijny. Będzie to na pewno udany prezent, który pozostanie na długie lata i będzie wywoływał piękne wspomnienia. Zainteresowane osoby plenerami komunijnymi i voucherami na prezent zapraszam do kontaktu.

1 Komunia Swieta 4 684x1024 - Oferta Komunijna - Londyn

Reportaż w dniu Pierwszej Komunii

£360

reportaż i zdjęcia rodzinne

przygotowanie, ceremonia i uroczystość

mini sesja zdjęciowa 
(w okolicach restauracji lub domu)

pełna galeria zdjęć do pobrania w wersji elektronicznej

minimum 100 profesjonalnie edytowanych zdjęć na USB 

Czas trwania do 6 godzin

Oferta na godziny

reportaż i zdjęcia rodzinne

£100 za godzinę

prywatna galeria online w której można obejrzeć i pobrać zdjęcia

Dodatkowo można zamówić:

pamiątkowe albumy

mini albumy dla bliskich

dodatkowe zdjecia

elegancki album komunijny - Oferta Komunijna - Londyn
Ci, którzy decydują się na wybór profesjonalnego fotografa, wiedzą, co robią. 
Uroczystości rodzinnych nie da się powtórzyć:-) FAQ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Gdzie odbywają się sesje zdjęciowe?

W moim odczuciu nie ma sensu upierać się przy jakiś wyszukanych plenerach, tracić czas i energię na dojazdy czy aranżację przestrzeni. Majowy termin komunii sprawia, że zawsze mamy wokół wymarzoną scenerię do zdjęć. Zazwyczaj ogród lub park (w pobliżu kościoła, domu czy restauracji) jest świetnym miejscem na zdjęcia. Ciekawe fotografie mogą powstać także w pustym kościele.

Czy można zamówić albumy i inne fotoprodukty?
Tak. Za dodatkową opłatą proponuję biały elegancki album ze skóry ekologicznej, dodatkowo sygnowany  grawerem wewnętrznym z hostią, który  świetnie wpasuje się w białą stylistykę tego święta! Przy tej okazji doskonale sprawdzi się też triplex, czyli oprawiony w skórę tryptyk z najlepszymi kadrami. Możliwe jest także zwiększenie liczby odbitek oraz dokupienie dodatkowych zdjęć już po sesji.

Czy można zamówić sesje fotograficzne na prezent?
Oczywiście! Pamiątkowa sesja komunijna jest świetnym pomysłem na prezent od chrzestnych, dziadków, wujków, rodziców czy rodzeństwa. Na Państwa życzenie możemy przygotować gratis specjalne zaproszenie na sesję.

Jak się przygotować na sesje fotograficzne?
Wystarczy, jeśli zarezerwujecie sobie odpowiednio dużo czasu. Jeśli chcecie, możecie przyszykować rekwizyty z kręgu symboliki religijnej (np. książeczka), jak i bardziej świeckie – kwiaty. Czasami wśród prezentów, które tego dnia dziecko dostaje, znajdzie się jakiś ciekawy rekwizyt do naszej sesji.

Po jakim czasie dostanę zdjęcia?
Po 2 tygodniach od sesji fotograficznej. To czas potrzebny na wybór najlepszych ujęć, obróbkę zdjęć i przygotowanie do wydruków.

Jak można zarezerwować sesję?

Najlepiej e-mailem: monikaszollephotography@gmail.com podając preferowany termin i pakiet,
ewentualnie telefonicznie, dzwoniąc pod numer 07557659692

pinit fg en rect red 28 - Oferta Komunijna - Londyn